Nový rok, nové možnosti, nové Prvákoviny

6. 1. 2022

Bez popisku

Se začátkem roku začínáme připravovat nový ročník Prvákovin. Než ti ale představíme některé novinky, pojď se s námi ohlédnout za loňským rokem. Nabízíme ti pár recenzí od účastníků.

Co o loňských Prvákovinách napsali účastníci?

„Účast na Prvákovinách mi velmi pomohla před mým nástupem ke studiu. Prvotní strach z informačního systému a zvládnutí prvního ročníku byl po dvoudenním programu z velké části pryč. Díky lektorům, kteří jsou studenti stejně jako my, jsme se dozvěděli všechny informacemi bez obalu a můžeme si být jistí jejich pravdivostí, protože si lektoři prošli stejným a někdy matoucím začátkem studia na VŠ.“

David, LF

„Som veľmi rada, že som sa rozhodla zúčastniť Prvákovín, pretože mi pomohli utvrdiť viacero vecí ohľadne štúdia. Takisto som aspoň trochu spoznala niektorých budúcich spolužiakov. Budúcim prvákom určite túto akciu odporúčam, aby veľmi nestresovali pred začiatkom štúdia“

Viki, ESF

„Za účast na Prvákovinách jsem rozhodně ráda, jelikož jsem měla možnost se odlehčenou a zábavnou formou dostat ke spoustě informací, které by se mi jinak dohledávaly poměrně složitě. Dost mi pomohly i zkušenosti starších spolužáků, kteří nám předali několik užitečných tipů a rad. Mimo jiné jsme si ukázali i spoustu vlastností ISu a dalších platforem, které je možné díky Masarykově univerzitě využívat“

Lea, PrF

A co pro tebe plánujeme? Po dvou letech v onlinu se můžeš těšit na fyzické Prvákoviny! Připravujeme pro tebe studentskou párty, zábavnou tour po Brně i neformální program se staršími spolužáky.

Přehled všech článků