Prvákoviny se probouzí ze zimního spánku

6. 3. 2023

Bez popisku

Rok se s rokem sešel a Prvákovinovské kolečko se pomalu ale jistě začíná zase otáčet. Na každém začátku je potřeba trochu nostalgie, proto se společně s námi podívej na to, jak loňský ročník Prvákovin hodnotili sami účastníci!

Slova a poznatky o Prvákovinách již akutálních studentů MUNI:

„Lektoři byli moc laskaví a rádi odpovídali na všechny otázky, co jsme měli. I mimo oficiální program (jako byly "přednášky" o ISu a pod.) jsem měla možnost se doptat individuálně na detaily ohledně studia, což bylo moc super, obzvlášť pro introverty jako jsem já. :)“

Jana, FF

„Lektoři a celý tým odvedl skvělou práci. Je super, že někdo dostal nápad pořádat akci Prvákoviny. Ti, kteří se zúčastnili, se určitě budou na začátku studia orientovat mnohem jednodušeji, než-li studenti, kteří se Prvákovin neúčastnili. Jednak jsme poznali lidi, kteří s námi budou studovat a jednak jsme se seznámili více s fakultou, jak to chodí při studiu, různé lifehacky, které pochytili starší studenti, s určitou mentalitou Brna, která by mnohé zaskočila v prvních dnech. A hlavně mě Prvákoviny ještě více utvrdily v tom, že jsem si opravdu vybrala správnou univerzitu!“

Anna, PdF

„Lektorov a ich prácu na prvákovinách hodnotím veľmi pozitívne, boli veľmi priateľskí, oboznámili nás aj s vlastnými skúsenosťami a dali nám veľa tipov a rád ohľadom štúdia a cítila som sa tam vďaka nim príjemne.“

Monika, LF

A na co se tedy můžeš letos těšit? Nezapomeň začít už IS Prvákovinami, ať si v pohodě zapíšeš předměty. Následně se zúčastni Prvákovin před začátkem semestru, ať se seznámíš se spolužáky, Brnem a zažiješ svoji první vysokoškolskou párty a v listopadu nezapomeň na Zkouškoviny, ať zvládneš první zkouškové levou zadní!

Přehled všech článků